Понедельник, 09 Ноябрь 2020 13:59

Про припинення підтримки конфігурації "Бухгалтерія для України” редакція 2.0.

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

«Спілка автоматизаторів бізнесу” (далі САБ) повідомляє про те що 2019-2020 роках були випущені продукти для бухгалтерського обліку нового покоління "BAS Бухгалтерія" версій ПРОФ, КОРП та базова версія, в яких отримали розвиток можливості, реалізовані в редакції 2.0 програми "Бухгалтерія для України". У вересні 2020 р. було оголошено про зняття з продажів програмних продуктів, що включають редакцію 2.0 програми "Бухгалтерія для України".

Звертаємо увагу! В редакції 2.0 програми "Бухгалтерія для України" здійснюється підтримка законодавства 2020 року (включаючи регламентовану звітність за 2020 рік). Зміни законодавства 2021 року реалізовуватися не будуть. Підтримка редакції 2.0 програми "Бухгалтерія для України" припиняється з 5 березня 2021 року (після закінчення здачі звітності за 2020 рік).

В зв’язку з цим виникає необхідність здійснити перехід на аналогічну версію програми лінійки BAS. Пільгові апгрейди з аналогічних продуктів старого покоління на програму "BAS Бухгалтерія Базова", "BAS Бухгалтерія ПРОФ" або "BAS Бухгалтерія ПРОФ. Комплект на 5 користувачів" здійснюються за фіксованою ціною 300 грн. без ПДВ та не обмежені у часі.

Для здійснення апгрейду необхідно повернути реєстраційну картку, користувацьку угоду і ключ захисту (для продуктів з апаратним захистом) програмного продукту, з якого виконується апгрейд та мати діючий договір ІТС (крім тих продуктів, для яких розробником не передбачено такої вимоги).

Перехід на програму "BAS Бухгалтерія" здійснюється оновленням актуальної версії конфігурації "Бухгалтерія для України" редакції 1.2 або 2.0, при цьому накопичені облікові дані повністю зберігаються (без змін і втрат).

Прочитано 407 раз Последнее изменение Вторник, 02 Февраль 2021 12:34