Готельно-ресторанні комплекси «Аристократ» та «Арена» оснащено сучасними IT-рішеннями «Рарус»

Робота готельно-ресторанних комплексів «Аристократ» та «Арена» в умісті Полтава оптимізована фахівцями компанії «Автоматизація і бізнес-консалтинг» — партнера «Рарус». Впроваджені сучасні галузеві рішення «Рарус:Керування готелем, редакція 2», «Рарус:Громадське харчування, редакція 8» та АС «РестАрт». Організовано ефективне керування бізнесом, гості обслуговуються швидко та якісно. С самого початку роботи комплексів сформовано їх позитивний імідж.

 

Галузі: Готельно-курортний бізнес, Ресторанний бізнес та громадське харчування

Аристократ-01
Аристократ-02
Арена-01
Арена-02
Арена-03

Комплекс "Аристократ" розташований у центрі міста Полтава. Готель включає 46 комфортних номерів, ресторан з вишуканою їжею, надає послуги конференц-залу, салону краси, проведення банкетів, фуршетів та кава-брейків. Ще один об'єкт компанії «Арена» - це сучасна тренувальна база футбольного клубу «Полтава» з ресторанно-готельним комплексом. Номерний фонд комплексу з високим комфортом розміщує 100 гостей, а ресторан та літній майданчик розраховані на 130 осіб. Обидва комплекси гостинно зустрічають численних відвідувачів, які цінують високий рівень обслуговування та якість послуг.
Під час відкриття об'єктів керівництво вирішило ефективно організувати управління бізнесом. Потрібно було автоматизувати всі бізнес-процеси і консолідувати їх у єдиній системі. Така система мала дозволити керувати номерним фондом готелів, роботою ресторанів, контролювати складський облік, вести бухгалтерський і податковий облік.

Першим вирішили автоматизувати «Аристократ». Фахівці компанії «Автоматизація та бізнес-консалтинг» — партнера «Рарус» — порекомендували побудувати систему за допомогою галузевих рішень «Рарус:Керування готелем», «РестАрт» та «Рарус:Громадське харчування, редакція 8». Проект було реалізовано у стислий термін. Автоматизацію «Арени» провели за півроку. Загалом у ході співпраці автоматизовано 12 робочих місць в обох комплексах.

У єдиній системі обліку готельно-ресторанних комплексів база даних «Рарус:Громадське харчування, редакція 8» – головна. У ній накопичується інформація з усіх джерел: дані про надання послуг готелів, замовлення та продаж ресторанів, ведуться калькуляції страв, з її допомогою виготовляються страви та списуються інгредієнти. На її підставі формується бухгалтерський та податковий облік, складається необхідна документація та звітність. З впровадженням «Рарус:Громадське харчування, редакція 8» оптимізовано роботу зі списком страв, необмеженою кількістю їх рецептур, різними типами меню, настроюванням цін. Жорстко контролюється складський облік та інвентаризації. Облік приготувань та списань максимально полегшений.

Сучасні автоматизовані робочі місця отримали адміністратори зали, касири, офіціанти та бармени ресторанів «Аристократ» та «Арена». Система «Рестарт» допомагає контролювати поточне завантаження залів, зайнятість столів, виконання замовлень (у тому числі з доставкаою в номер). Співробітники ефективно керують ціновою політикою, дисконтною системою, розраховуються з відвідувачами.

Сьогодні адміністратори готелів за допомогою "Рарус:Керування готелем" реєструють дані про відвідувачів, бронюють номери, розміщують гостей, проводять взаєморозрахунки з клієнтами. Завантаження готелів відображається у графіках за періодами часу, окремо можна переглянути інформацію за типами номерів та за статусами їх зайнятості, корпусами та поверхами. Користуючись рішенням, адміністратори налаштували тарифи на проживання, вказавши перелік послуг, що входять до складу того чи іншого пакету, встановили ціни на додаткові послуги готелів. Сьогодні у системі вони керують знижками, планують харчування гостей. Інтеграція з програмою «Рарус:Громадське харчування, редакція 8» дозволяє щодня (або на запит) обмінюватися даними, створюючи рахунки на оплату, акти про надання послуг, касові та банківські документи, заповнюючи при цьому необхідні довідники. Інтеграція дозволила виключити величезний обсяг робіт з подвійного чи потрійного занесення інформації та, як наслідок, уникнути пов'язаних із цим помилок.

Про результати проекту розповіла Світлана Миколаївна Лисенко, головний бухгалтер готельно-ресторанного комплексу «Аристократ»:

Нове програмне забезпечення допомогло швидко та якісно обслуговувати клієнтів з перших днів відкриття. Система дозволяє чітко контролювати та аналізувати всю діяльність нашого комплексу, планувати, приймати оперативні рішення. Сьогодні ми відчуваємо постійну підтримку з боку фірми "Автоматизація та бізнес-консалтинг", співробітники якої супроводжують встановлені програми.


Готельно-ресторанний комплекс «АРИСТОКРАТ»

Готель розташований в центрі міста біля Полтавського Академічного драматичного театру ім. Н. В. Гоголя.

Гостям пропонується розміщення в комфортабельних номерах із безкоштовним Wi-Fi.

Оформлені в класичному стилі номери обладнані кондиціонерами та обставлені сучасними меблями. У них є телевізор із супутниковими каналами та окрема ванна кімната з душовою. З балконів деяких номерів відкривається панорамний вид на історичний центр міста. На території є безкоштовна автостоянка.

У ресторані комплексу "Аристократ" подають страви європейської кухні.

http://aristokrat.poltava.ua/

Готельно-ресторанний комплекс «АРЕНА»

Комплекс розташований на мальовничому узліссі соснового лісу і є сучасною тренувальною базою футбольного клубу «Полтава» з ресторанно-готельним комплексом, — а це і житловий корпус на 100 місць, і ресторан із залом на 80 та літнім майданчиком на 50 осіб, та тренувальні поля з різними видами покриття, і крита трибуна, і лазнево-оздоровчий комплекс, і свіже повітря з сосновим ароматом.

«Автоматизація і бізнес-консалтинг»

Як офіційний партнер «Рарус», фірма першою в Україні розпочала комплексну автоматизацію готельного та ресторанного бізнесу за допомогою її галузевих рішень.